HOROR NA NOVOM BEOGRADU! Dečak (14) pao u provaliju duboku više od 10 metara – zadobio TEŠKE POVREDE KIČME!

Četrnaestogodišnji dečak teško je povređen nakon pada sa visine veće od 10 metara na Novom Beogradu. Prema prvim informacijama, nesreća se dogodila tokom igre sa vršnjacima, kada je maloletnik izgubio ravnotežu i survao se u provaliju.

Na mesto nesreće odmah su stigle ekipe Hitne pomoći i policije. Dečak je bio svestan kada su ga spasioci pronašli, ali je zbog ozbiljnosti povreda hitno prevezen u bolnicu na dalje lečenje. Lekari su utvrdili da je zadobio teške povrede kičme, uključujući prelome pršljenova.

Prema nezvaničnim saznanjima, tinejdžer se sa grupom drugara igrao na zemljanom brdu, a postoje indicije da je do pada došlo nakon što se deo terena obrušio. Sve okolnosti ovog incidenta biće utvrđene tokom istrage koju vode policija i nadležno tužilaštvo.

Dečak je zadržan na lečenju, a njegovo zdravstveno stanje pažljivo prate lekari.